Szybkie pożyczki

Szybkie pożyczki

Banki proponują klientom szeroki wybór pożyczek. Różnią się od siebie oprocentowaniem, możliwością rozłożenia spłat na raty, dokonywaniem ich w dogodnych terminach, rodzajem i ilością formalności do wypełnienia.

Szybkie pożyczkiNatomiast Provident jako jedna z niewielu instytucji finansowych proponuje swoim klientom kredyty wymagając minimalnej liczby niezbędnych dokumentów i – co najlepsze – dostarcza decyzję w sprawie udzielenia pożyczki w błyskawicznym tempie. Na stronie internetowej banku można wypełnić wniosek o kredyt na daną kwotę.

Następnie decyzja o zdolności kredytowej klienta przychodzi na jego konto e-mail. Do wyboru są również liczne pakiety i formy kredytu. Pomijając tradycyjne opcje, jak choćby pożyczka dla osoby indywidualnej czy firmy, można wybrać pożyczkę konsolidacyjną, płatność tygodniową, płatność miesięczną, pakiet elastyczny lub pakiet standard.

Ciekawym rozwiązaniem dla klienta w przypadku pożyczki może okazać się Elastyczny Plan Spłaty. Jest to część Pakietu Elastycznego, która stanowi pakiet świadczeń pozwalający na zarządzanie pożyczką i składający się z Okresowej Przerwy w Spłacie i innych korzyściach przy pobieraniu kredytu.

Okresowe Zamrożenie Spłaty to z kolei inne udogodnienie, które polega na odroczeniu terminu spłaty raty wynikającej z pierwotnego harmonogramu w wymiarze od 1 do 4 rat lub 1 raty w przypadku zajścia nieoczekiwanego zdarzenia.

Ofertę Provident Polska wyróżnia przede wszystkim fakt, że pożyczki udzielane są w miejscu dogodnym dla klienta. Bank udziela szybkich kredytów na okres 30, 45, 60, 75 lub 90 tygodni, które spłaca się w tygodniowych ratach. Można również zaciągnąć pożyczki na okres miesiąca lub kilku miesięcy, które spłaca się w ratach miesięcznych. Istnieje również wybór sposobu spłaty pożyczki: w formie bezpośredniego przelewu na konto bankowe lub obsługę domową – spłata bezpośrednio w obsłudze klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *